Poradnik palenia świec

Zaopiekuj się swoją świecą tak, by służyła Ci długo i pięknie…

 

Jak palić świecę MOA Home Stories?Cierpliwie
– przy pierwszym spotkaniu pal swoją świecę aż do pełnego roztopienia tafli. Dzięki temu w środku nie utworzy się tunel, a świeca będzie palić się pięknie i równomiernie.

Efektywnie
– cztery godziny wystarczą, by poczuć pełnię relaksu, prawda? Po tym czasie zgaś płomień i pozwól woskowi zastygnąć, by uniknąć pęknięcia szkła i dłużej cieszyć się swoim ulubionym zapachem.

Mądrze
– przed każdym zapaleniem podetnij odrobinę knot. Wystarczy 0,5 cm. Ten zabieg sprawi, że Twoja świeca będzie palić się dłużej, a knot nie utonie w miękkim wosku.

Pięknie
– niech zapach świecy otula Twój dom nawet po jej zgaszeniu. W tym celu nie zdmuchuj płomienia. Możesz utopić knot w wosku (np. za pomocą nożyczek) lub po prostu przykryć świeczkę wieczkiem.

Bezpiecznie
– nie zostawiaj świecy bez nadzoru, w miejscu łatwo dostępnym dla dzieci lub zwierząt. Ustawiaj ją na niepalnych podstawkach (na przykład na wieczku) i równych powierzchniach, z dala od przedmiotów łatwopalnych. Uważaj, by się nie oparzyć.

Ostrożnie
– trzymaj świecę z dala od światła słonecznego. Wysoka temperatura może spowodować zmianę kształtu świecy bądź odbarwienie wosku, bowiem wosk kokosowo-sojowy ma niską temperaturę palenia.

Z umiarem
– nie wypalaj świecy do końca. Gdy wysokość wosku od dna wyniesie ok 1,5 cm, czas pożegnać się z ulubionym zapachem. Teraz możesz cieszyć się piękną, prosta szklanką i wyjątkowym mosiężnym wieczkiem, którym dopiszesz swoją własną domową historię... 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl