MOA dla biznesu

Stwórz swoją własną personalizowaną świecę z MOA Home Stories!

 

Prestiżowe prezenty dla pracowników, klientów czy partnerów biznesowych, stworzone z naturalnych materiałów w duchu zero-waste, są ważną inwestycją, która wpływa nie tylko na środowisko naturalne, lecz także na promocję firmy. Bycie "eko" to znacznie więcej niż moda. To realna potrzeba i jedyny rozsądny kierunek rozwoju, przekładający się na codzienne wybory i styl życia.

Przy tworzeniu świec zależało nam na lokalnej, zrównoważonej produkcji i czytelnym łańcuchu dostaw minimalizującym ślad węglowy, dlatego współpracujemy tylko z firmami z Polski.

MOA Home Stories oferuje produkt nietuzinkowy. Nasze świece są wytwarzane ręcznie z naturalnego, ekologicznego wosku kokosowo-sojowego bez toksyn i pestycydów oraz kompozycji zapachowej.

Niezwykle luksusowe miedziane, bądź mosiężne wieczka, są nie tylko elementem funkcjonalnym świecy, ale stanowią piękny dodatek wnętrza i mogą być wykorzystane na wiele sposobów po wypaleniu wosku.

 

W zależności od Państwa potrzeb, stworzymy unikalną linię dla Państwa firmy:

- Pomożemy dobrać wosk i kompozycję zapachową.

- Doradzimy w wyborze koloru i wielkości szkła oraz rodzaju wieczka.

- Stworzymy identyfikację wizualną świecy, etykiety oraz pudełka zewnętrznego.

Dzięki temu Państwa produkt będzie wyjątkowy i niepowtarzalny.

 

Świadczymy także usługi w zakresie Private Label. Nie tylko stworzymy dla Państwa nowy produkt i wizerunek, ale również pomożemy wprowadzić go na rynek.

 

Z przyjemnością porozmawiamy o Państwa potrzebach.

Kontakt: magda@moahomestories.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl