Filozofia marki

Wytwarzane ręcznie świece zapachowe MOA Home Stories są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Powstają z naturalnego, ekologicznego wosku kokosowo-sojowego wolnego do herbicydów, pestycydów i toksyn, wykonanego z niemodyfikowanej genetycznie soi.

Ich minimalistyczny design łączy zamiłowanie do prostoty z dyskretną elegancją. Utrzymane w palecie bieli i złota, bądź różowego złota świece MOA, to piękna ozdoba wnętrza, która dyskretnie wpisze się w Twój styl życia. Dlaczego? Nasze świece tworzone są w duchu zero-waste i zostaną z Tobą dłużej, niż czas palenia wosku.

Jako świadoma marka, MOA Home Stories została powołana do życia z myślą o zrównoważonym rozwoju. Na każdym etapie tworzenia świec, współpracujemy z polskimi dostawcami i rzemieślnikami, dzięki czemu nasza produkcja jest lokalna i zrównoważona, a łańcuch dostaw czytelny i minimalizujący ślad węglowy.

Myśląc o opakowaniach produktów zdecydowaliśmy się na szkło z polskiej huty, postawiliśmy na kraftowe pudełka i etykiety drukowane na ekologicznym, biodegradowalnym papierze czerpanym.

Kolorowe elementy etykiety i pudełka są wytłaczane i złocone ręcznie metodą hot stampingu.

Prawdziwą perłą są mosiężne, bądź miedziane wieczka, ręcznie wyoblane, szlifowane i lakierowane w małej manufakturze na Śląsku.

Każde wieczko posiada wewnątrz unikalny wzór z żywicy epoksydowej. Dzięki temu masz pewność, że Twoje wieczko jest jedyne w swoim rodzaju!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl